Kanada Deneyimi Programı

Kanada deneyimi özellikle göçmenlik başvurusu yapacak kişiler oldukça önemlidir. Sizi bir adım öne geçirecek faktörlerden birisidir. Kanada deneyimi hakkında merak edilen soruları Kanada Kültür Merkezi yanıtlayacak.

Kanada Kültür Merkezi ile başta Kanada’da eğitim, vize veya Kanada göçmenlik programlarıyla ilgili iletişime geçebilir, 10 yılı aşkın deneyimiyle profesyonel danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kanada Deneyimi Hakkında Bilgiler

Kanada Deneyiminin tadını çıkarın ve 4 aylık Yoğun İngilizce kurs sertifikaları aldıktan sonra Kanada’nın size neler sunabileceğini keşfedin. Bu program size birçok farklı diploma programı ile bir kariyer yolu sunmanızı sağlar ve Kanada’da eğitim alma ve çalışma şansı verir .

İngilizcenizi geliştirin, çalışmaya hazır olun ve yalnızca 3 adımda Kanada iş deneyimine sahip olun:

4 Aylık İngilizce Kursları

+
4-6 Aylık Akademik Eğitim
+
4-6 Kanada’da Aylık Çalışma

 Kanada dil okulları ve kolej programlarında öğrenciler için birçok seçenek bulunmaktadır. Başta Kanada kolejleri ve Kanada üniversiteleri olmak üzere birçok zengin eğitim programına katılabilirsiniz.

Akademik dönemde, sektörlerde üst yönetim olarak görev yapan eğitmenlerimiz, seçilen her diploma programı için ders vereceklerdir. Kanada’da seçeli programlarda eğitim aldığınız sürece ilgili işlerde tam zamanlı (30 saat veya daha fazla) çalışabileceksiniz. Kanada’yı Bir Bilene Sorun: Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Bilgi Formunu Doldurun: Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir