Kanada’yı Keşfedin

Vizeler ve Göçmenlik

Yakın zamanda artış gösteren başvurular sebebiyle, Türkiye’de ikamet eden Ziyaretçi Vizesi başvuru sahiplerinin, seyahat tarihlerinden en az 1 ay öncesinde başvurularını yapmaları önerilmektedir. Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan ve İran’da ikamet eden başvuru sahiplerinin, pasaportların elçiliğe sunulması ve ardından kendilerine ulaştırılması arasındaki süreyi göz önünde bulundurarak, başvurularını çok önceden yapmaları gerekmektedir. Değerlendirme süreci, her başvurunun içeriğine göre farklılık gösterdiğinden bazı başvuruların sonuçlanması diğerlerine kıyasla daha uzun sürebilmektedir.

2014 yılı güz döneminde eğitime başlayacak olan öğrencilerin başvurularını, değerlendirme sürecinde beklenmeyen bir aksaklıkla karşılaşmamaları için, 1 Temmuz 2014’den önce yapmaları önerilmektedir. Lisans üstü öğrenciler, değerlendirme sürecinin daha uzun sürebileceğini göz önünde bulundurmalı ve mümkün olan en kısa zamanda başvurularını yapmalıdırlar.

Kanada’ya gitmek ve vize ofisimize yapacağınız başvurular hakkında bilgi edinmek için lütfen hizmetlerimizle ilgili aşağıdaki listeyi inceleyiniz.

Bu hizmetleri Azerbaycan, Gürcistan, İran, Türkiye ve Türkmenistan vatandaşları ile bu ülkelere yasal olarak giriş yapmış olan kişilere sunmaktayız.

Kanada üzerinden transit geçiş (Transit Vize)

Kanada’ya seyahat eden Diplomatlar ve resmi gorevliler (Vize ücretinfen muaf)

Hizmetlerimiz:

Linkler

Ek Evrak Listesi ile İlgili Linkler